اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

افزودن سوال

شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

سلام دوست عزیز، با عضویت در وبسایت فانیا می توانید سوالات خود را بپرسید همچنین معلومات و دانسته های خود را در اختیار دیگران قرار دهید. تعداد امتیازات لحاظ شده به کاربران تازه وارد 20 امتیاز می باشد. با پرسیدن سوال 5 سکه از دست می دهید همچنین پاسخ دهی به سوالات دیگران 3 امتیاز به امتیازات شما اضافه می شود. دقت کنید اگه مجموع امتیازات شما از 5 سکه کمتر شود اجازه پرسیدن سوال نخواهید داشت. بنابراین با پاسخ دهی کاملا صحیح (پاسخ سوالات در قسمت ادمین بررسی می شود) به سوالات دیگران امتیازات خود را افزایش دهید.

موارد آموزشی ورک شاپ اول

برگذاری کلاس های آموزشی کاشت ناخن بهمراه ارایه مدرک بین المللی

با سلام خدمت دوستان عزیزم.
آموزش کاشت ناخن فانیا شامل سه مرحله می باشد:
ورک شاپ اول
ورک شاپ دوم
ورک شاپ سوم

یکی از مهمترین وظایف یک مربی خوب پرداختن به نکات بسیار ریز و اولیه کاشت ناخن است. در ورک شاپ اول به بررسی تمام نکاتی که یک ناخنکار باید بداند می پردازیم تا هنرجو بتواند یک کاشت صحيح، بدون هوا گرفتگي، بدون بوجود آمدن قارچ ناخن، بادوام و طبيعي که مستلزم رعايت تمام نکات آموزش داده در ورک شاپ اول است را انجام دهد. تنها در اين صورت است که هيچ ابهام يا سوالي براي هنرجو در پايان دوره، باقي نمي‌ماند.

موارد آموزشی ورک شاپ اول به شرح زیر می باشد:

  • آشنایی با ابزار و وسایل های مورد نیاز کاشت ناخن
  • آشنایی با ساختمان و آناتومی ناخن
  • آشنایی با بیماری های ناخن
  • آموزش مانیکور و پدیکور خیس و خشک
  • آشنایی با اشکال مختلف ناخن
  • آموزش زیر سازی مناسب قبل از کاشت
  • آشنایی با دلایل بوجود آمدن قارچ ناخن
  • آموزش تیپ گذاری و فرم دهی تیپ
  • آموزش ژل پولیش ناخن
  • آشنایی با خانواده کروم ها

با سلام، من حیدرنیا هستم مدرس آموزش کاشت ناخن. آموزش کاشت ناخن در سه مرحله انجام خواهد گرفت، در مرحله اول که به مقدمات آموزش کاشت و مباحث های ضروری که هر ناخنکاری می بایست بداند آموزش داده می شود، در مرحله دوم وارد مبحث مواد گذاری و سوهان کشی ناخن می شویم و کاشت های ساده آموزش داده می شود، در مرحله سوم به آموزش انواع کاشت های گریم و حرفه ای، طراحی ها و دیزاین های ناخن می پردازیم.

درباره فانیا

سلام به همه دوستان ناخنکار عزیزم. من فانیا هستم مدرس آموزش کاشت ناخن. همیشه آرزو داشتم یک مرجع آموزش فارسی کاشت ناخن وجود داشت تا علاوه بر یادگیری ساده کاشت ناخن، بتوانم سوالات خودم رو بپرسم و ایرادات خودم را برطرف کنم. آن آرزو، اکنون، “فانیا” نام دارد. ‬ ‏‫‬ ‬ ‫‏‫ در این وبسایت می توانبد ثبت نام کنید و پاسخ سوالات خود را در پنل کاربریتان ببینید. همچنین با کمک هم پاسخگوی ایرادات و مشکلات دوستان و همکاران خود باشیم.

مرا دنبال کنید

ارسال یک پاسخ