اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

افزودن سوال

شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

سلام دوست عزیز، با عضویت در وبسایت فانیا می توانید سوالات خود را بپرسید همچنین معلومات و دانسته های خود را در اختیار دیگران قرار دهید. تعداد امتیازات لحاظ شده به کاربران تازه وارد 20 امتیاز می باشد. با پرسیدن سوال 5 سکه از دست می دهید همچنین پاسخ دهی به سوالات دیگران 3 امتیاز به امتیازات شما اضافه می شود. دقت کنید اگه مجموع امتیازات شما از 5 سکه کمتر شود اجازه پرسیدن سوال نخواهید داشت. بنابراین با پاسخ دهی کاملا صحیح (پاسخ سوالات در قسمت ادمین بررسی می شود) به سوالات دیگران امتیازات خود را افزایش دهید.

شرایط ثبت نام کلاس های آموزش حضوری

برگذاری کلاس های آموزشی حضوری کاشت ناخن بهمراه ارایه مدرک بین المللی

دوستان عزیزی که تمایل به شرکت در کلاس های آموزشی را دارند می بایست ابتدا فرم ثبت نام را در سایت پر کنند یا به سالن مراجعه کرده و فرم را پر کنند.
نحوه پرداخت هزینه دوره آموزشی:
1 – پرداخت کل هزینه به صورت نقد در زمان ثبت نام
2 – پرداخت 50 درصد از هزینه دوره در زمان ثبت نام + پرداخت 50 درصد هزینه باقی مانده حداکثر تا اتمام دوره آموزشی.

کسانی که سه ورک شاپ آموزشی را ثبت نام کرده اند از صفر تا 100 آموزش کاشت ناخن را فراخواهند گرفت. بسیاری از دوستان در ارتباط با تعداد جلسات سوال میکنند باید بگویم که تا جلسات تا زمانی که تمام مباحث را یاد نگیرید ادامه دارد این جلسات در حالت متوسط 9 جلسه 2 ساعته به طول می انجامد که بستگی به خود هنر جو دارد. هنر جو بعد از اتمام دوره آموزشی یک الی دو جلسه کلاس رفع اشکال خواهد داشت همچنین می تواند سوالات خود را به صورت غیر حضوری بپرسد.

برگذاری کلاسها به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی

کلاس ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگذار میشوند. تعداد نفرات در کلاس های خصوصی یک نفر و نیمه خصوصی سه نفر می باشد.
افرادی که در کلاسهای نیمه خصوصی شرکت می کنند از 20 درصد تخفیف برخوردار می شوند.

با سلام، من حیدرنیا هستم مدرس آموزش کاشت ناخن. آموزش کاشت ناخن در سه مرحله انجام خواهد گرفت، در مرحله اول که به مقدمات آموزش کاشت و مباحث های ضروری که هر ناخنکاری می بایست بداند آموزش داده می شود، در مرحله دوم وارد مبحث مواد گذاری و سوهان کشی ناخن می شویم و کاشت های ساده آموزش داده می شود، در مرحله سوم به آموزش انواع کاشت های گریم و حرفه ای، طراحی ها و دیزاین های ناخن می پردازیم.

درباره فانیا

سلام به همه دوستان ناخنکار عزیزم. من فانیا هستم مدرس آموزش کاشت ناخن. همیشه آرزو داشتم یک مرجع آموزش فارسی کاشت ناخن وجود داشت تا علاوه بر یادگیری ساده کاشت ناخن، بتوانم سوالات خودم رو بپرسم و ایرادات خودم را برطرف کنم. آن آرزو، اکنون، “فانیا” نام دارد. ‬ ‏‫‬ ‬ ‫‏‫ در این وبسایت می توانبد ثبت نام کنید و پاسخ سوالات خود را در پنل کاربریتان ببینید. همچنین با کمک هم پاسخگوی ایرادات و مشکلات دوستان و همکاران خود باشیم.

مرا دنبال کنید

ارسال یک پاسخ